• Ново
OdontoMed2011 3 ЕЕЗ CP-11/23 Стоматолошки Вилијамс Сонда Explorer 3-6-8-11 Боја Кодирани Означување Двојно Заврши ODM

OdontoMed2011 3 ЕЕЗ CP-11/23 Стоматолошки Вилијамс Сонда Explorer 3-6-8-11 Боја Кодирани Означување Двојно

DEN 746.40
Залиха

Износ

3 ЕЕЗ CP-11/23 СТОМАТОЛОШКИ ВИЛИЈАМС СОНДА EXPLORER 3-6-8-11 БОЈА КОДИРАНИ ОЗНАЧУВАЊЕ ДВОЈНО ЗАВРШИ.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ. 3 ЕЕЗ CP-11/23 СТОМАТОЛОШКИ ВИЛИЈАМС СОНДА EXPLORER 3-6-8-11 БОЈА КОДИРАНИ ОЗНАЧУВАЊЕ ДВОЈНО ЗАВРШИ...НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ВИСОК КВАЛИТЕТ !!!Odonto Med2011 Инструменти.

Декларирани својства

Најдобри предлози