• Ново
NA OLED Екран Sonic Електрична Четка за заби Z30 IPX7 Водоотпорен 5 Режим Возрасни Sonic Четка Индуктивни Полнење Smart четките за Заби

NA OLED Екран Sonic Електрична Четка за заби Z30 IPX7 Водоотпорен 5 Режим Возрасни Sonic Четка Индуктивни Полнење

DEN 1648.80
Залиха

Износ

Материјал : Топ ABC,PP.Стоковните Квалитет, Сертификација : 3 C и CE. 5 Чистење Начини : ЧИСТА,БЕЛА,GUMCARE,МАСАЖА,ЧУВСТВИТЕЛНИ.Електрична четка за Заби : Брзо полнење за 4 часа и во standby траење од 30 дена.Секојдневниот направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Потекло : CN(Потекло) Commodity Quality Certification : ce Age Group : Adults Item Type : Electric Toothbrush Type : Acoustic Wave Model Number : Z30 Material : ABC,PPCertification : CEQuantity : 1 PSCCleanmode : 5 Cleaning Modescleaningmodes : ЧИСТА,БЕЛА,GUMCARE,МАСАЖА,SENSITIVEAgegroup : Возрасни,Teenager Features : IPX7 Waterproof Toothbrush Standby : 150 Days Chargingtime : 3 Hours Toothbrushbristles : Du Pont Tynex(Бакар-freeflocking)Карактеристики-1 : Touchthehandletoautomaticallybrightenthescreen.Карактеристики-2 : Sonic Vibration Features-3 : DIYBrush Times(60-240s)Батерија : 2000m Ah Maximum Power : 2.5 WNoise : ≤50d BVibration Frequency : 41000times/minute Features-4 : OLEDScreen Motor : 2021 NEWMagnetic Levitation Motor Charging : wirelessinductivechargingstand Features-5 : Electrictoothbrush Features-6 : Sonictoothbrush.

Декларирани својства

Најдобри предлози