• Ново
XGJJ Кујна Складирање Полица Кујна Рек Зачин Организатор Мулти-Функција Нерѓосувачки Челик Складирање Полица Countertop Мултифункционален Организација Полици

XGJJ Кујна Складирање Полица Кујна Рек Зачин Организатор Мулти-Функција Нерѓосувачки Челик Складирање Полица

DEN 1252.56
Залиха

Износ

【Материјал】Посебни прскање третман може ефикасно да се спречи рѓа, трајни, заштита на животната средина и убавина. 【Мулти-Цел】Совршен за чување на зачини или лосиони, шминка, шампон, ноктите полирање, итн.Употребливи во секоја соба од куќата, како на пример, кујна, купатило, занает соба, бања countertop, канцеларија, итн. 【Здрав & Стабилна】Цврста конструкција која не ќе над или паѓа.Гума за заштита на подлога за да се обезбеди тоа не слајд, нула, или се лизга на десктоп. 【Простор за заштеда на Дизајн】Мулти-слоеви се поставени, производите можат да бидат ставени расчленува, и може да бидат сместени одделно со свежи филм, хартиена крпа, леќата, ароматичните резервоарот и така натаму, со еден мал простор за да ви даде голем капацитет. 【Лесно се Соберат】Лесно Едноставна и не Бара алатки за инсталација, само да потрае неколку минути и да се направи.

Декларирани својства

Најдобри предлози