• Ново
Движење Про 05-0105 Црна Винил Брзинометар Кабел

Движење Про 05-0105 Црна Винил Брзинометар Кабел

DEN 417.12
Залиха

Износ

Црна винил серпентина рана домување.Ги исполнува или го надминува ОЕМ квалитет.Внатрешниот најлон ракав за подолг живот и непречено функционирање.Црна Винил Серпентина-Рана Housing Meets или Надминува E. O. M. Quality Inner Најлон Ракав за Подолг Живот и Мазна Operation Cables Се Стандардни Length Please Забелешка : Сликата што се Прикажува за Е Претставник на Стварта, но Може да се Разликуваат во Зависност од Вашиот Специфичен Модел.

Декларирани својства

Најдобри предлози