• Ново
SAMDO Мотоцикл Брзинометар 299 Kmh Mph 7 Боја 14000RPM Tachometer ATV Quad Журки Универзална Дигитални Брзинометар

SAMDO Мотоцикл Брзинометар 299 Kmh Mph 7 Боја 14000RPM Tachometer ATV Quad Журки Универзална Дигитални Брзинометар

DEN 1068.00
Залиха

Износ

1SAMDO Универзална Брзинометар одговара за сите мотоцикли со DC 12 V, прилагодлив за 8-22 инчен тркала. 2СИТЕ-ВО-ЕДНО Функција : Мотоцикл Брзинометар, Броило, Tachometer, Гориво Ниво Екранот, Лево и Десно Индикатор, N Опрема, Батерија, Температура на Водата Индикатор. 3SAMDO Дигитални Брзинометар Одговара за сите стил мотор ,1 цилиндар,2 цилиндри и 4 цилиндри( 4 удар мотоцикл диск-сопирачки, предни гуми ). 4SAMDO Брзинометар Мерач Shift Брзина екранот во Километри или Милји,7 екран во боја осветлување; За Еден цилиндар и 2 цилиндричен мотор, ВРТЕЖИ во минута со кабел се поврзува предизвика сигнал линија позитивен пол .За 4 цилиндричен мотор, ВРТЕЖИ во минута со кабел се поврзува палење серпентина текст Линија. 5Особено Внимание SAMDO Мотоцикл Tachometer ВРТЕЖИ во минута не се компатибилни со Електрична fule Инјекција (EFI) мотор, ако вашиот мотор е Електрични fule Инјекција (EFI) мотор, ВРТЕЖИ во минута функција ќе не работи правилно, другите функции работи добро.Боја : ЦРНА.

Декларирани својства

Најдобри предлози