• Ново
Движење Про Speedo Кабел (Стандард) Компатибилен со 95-07 Јамаха YZF600R

Движење Про Speedo Кабел (Стандард) Компатибилен со 95-07 Јамаха YZF600R

DEN 352.80
Залиха

Износ

Движење Про произведува најдобрите кабли во powersports индустрија.Тие работат директно со врвот велосипедисти и механика во AMA Supercross, Мотокрос, GNCC, Enduro, АТВ, Нечистотија Песна и Baja да се развие и да ги тестираат своите производи.Црна винил серпентина-рана домување.Ги исполнува или го надминува E. O. M. квалитет.Внатрешниот најлон ракав за подолг живот и непречено функционирање.Забелешка : Сликата е за повикување само, вистински производ може да се разликува.Движење Про произведува најдобрите кабли во powersports индустрија.Одговара : YAMAHAXT350 85-00, YZF600 R 95-07.

Декларирани својства

Најдобри предлози