• Ново
ББ Пумпа До тоа! Стил Spritz, Злато Супер Задржете - 8 мл. (Пакување од 3)

ББ Пумпа До тоа! Стил Spritz, Злато Супер Задржете - 8 мл. (Пакување од 3)

DEN 602.40
Залиха

Износ

3 X ББ Пумпа До тоа!Стил Spritz, Злато Супер Задржете 8oz.Супер Се Одржи Злато Суши Брзо Напуштање На Вашата Коса, Исто Така Како Што Сте Форма.Пумпа До Тоа Оди Надвор Стилизирање На Косата.Го збогатува и го Заштитува Со Свила Протеини и Panthenol Оставајќи Lustrous.Може да Надвор Лесно и се Остава да се Изгради.Суши побрзо и има поголема држи моќта и повеќе уреди од редовните spritz.Насоки : Држете шише 8 до 12 инчи од косата.Спреј рамномерно во текот саканиот стил.Им овозможи на косата да се исуши.

Декларирани својства

Најдобри предлози