• Ново
Spectracide ХГ-96187 Immunox Габа Плус Инсекти Контрола за Тревници, 32 fl мл, 6-Пакет

Spectracide ХГ-96187 Immunox Габа Плус Инсекти Контрола за Тревници, 32 fl мл, 6-Пакет

DEN 347.76
Залиха

Износ

Преземе командата со Spectracide бренд.Ја СПРЕЧУВА БОЛЕСТ : Почне лекувањето кога трева почнува да зелен во пролет; за најдобри резултати, лекување на секои две недели.Водата автоматски ќе се меша со производот.Нашите лесен-за-користење, брзо дејство на инсекти, тревник болест и плевел контрола решенија ви помогне да го скроти тревник и пејзаж напаѓачите со неверојатна штетници-да се казнат власта.Ќе се одржи на власт.За најдобри контрола, лекување на секои две недели.За да ЗАПОЧНЕТЕ прскање, точка млазницата кон третман сајт и повлечете се префрлите назад кон црево конекција.QUICKFLIP ЦРЕВО-КРАЈ SPRAYER : Придава лесно да вашата градина црево и го активира во флип на прекинувач.Двојна акција Spectracide Immunox Габа Плус Инсекти Контрола За Тревници убива наведени главните тревник болести и габи плус убива штетни инсекти за контакт.Власта е во ваши раце за да ја одржувате вашиот пејзаж во линија – ослободете го тоа со Spectracide тревник и градина производи.

Декларирани својства

Најдобри предлози