• Ново
Истурете Spout за 48MM, Шишиња (6 Парчиња)

Истурете Spout за 48MM, Шишиња (6 Парчиња)

DEN 383.76
Залиха

Износ

Вклучува капа за spout кога складирање.Одговара на сите наши шишиња со 48mm отворање.Проверете нашата стаклени шишиња На Млечни Шоп.Вие треба да се кандидира топла вода од чешма во текот на прелива spout пред отстранување или инсталирање на тоа.Ова ќе го направи тоа повеќе свитливи и помогне на својата долговечност.Ако сте со користење на нашите стаклени шишиња да се прелива течности, тогаш ќе сакам овој уредни малку се прелива spout!Тоа го прави фрлаат толку многу полесно и да ги зачувува капе дека може да се случи кога фрлаат од само стакло отворање.Пробајте го ова и види за себе!Имајте на ум : Вие треба да се кандидира топла вода од чешма во текот на прелива spout пред отстранување или инсталирање на тоа.Ова ќе го направи тоа повеќе свитливи и помогне на својата долговечност.

Декларирани својства

Најдобри предлози