• Ново
TLLDX Главата Портрети Биста Мини Гипс Статуа Дома Декорација Смола Уметнички и Занаетчиски Скица Пракса

TLLDX Главата Портрети Биста Мини Гипс Статуа Дома Декорација Смола Уметнички и Занаетчиски Скица Пракса

DEN 562.08
Залиха

Износ

Материјал : Смола.Големина : L(10 CM),W(10 CM),H(15 CM).Форма : На прекрасен изглед создава прекрасен поглед.Подароци : Ќе обезбеди совршен подарок за вашите пријатели, семејство или себе си, и да додадете богатство на богатството на уметноста колекција да го прослават било какви посебни и скапоцени моменти на housewarming, годишнина, роденден, ангажирање или живот.Погоден за внатрешна декорација : спална соба, дневна соба, учење, итн.Материјал : Смола Големина : L(10 CM),W(10 CM),H(15 CM).

Декларирани својства

Најдобри предлози