• Ново
3dRose Вонземјани и НЛО Моделот во Простор за Областа 51 Теории на Заговор. - Телефонот Ѕвони (phr_351492_1)

3dRose Вонземјани и НЛО Моделот во Простор за Областа 51 Теории на Заговор. - Телефонот Ѕвони (phr_351492_1)

DEN 239.76
Залиха

Износ

Помага да го заштитите вашиот телефон од фрејмови.Карактеристики 360° ротирачки & 180° нервира за удобен зафат и совршен агол на гледање.Со својата rotatable потпирачот, еден е во можност да уживаат во филмови, емисии, спортови и сл.Мулти-функционални : Телефонот Ѕвони Контрола ви овозможува да држете го вашиот уред цврсто додека зборуваме или смси.Стенд нуди 360° на ротирачки способност и 180° нервира агол, за удобен зафат и гледање.Направени од издржлив премиум цинк легура.Телефон да Ѕвони е елегантен начин за да додадете личен допир на вашиот телефон или телефон случај.Вонземјани И НЛО моделот во простор за Областа 51 теории на заговор.Овој стилски Телефон да Ѕвони карактеристики голем отворање кој е погоден за мажите и жените.Универзална компатибилност, совршено се вклопуваат со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози