• Ново
Крајбрежните Пјер Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Стојат 360 Ротација Прст Стојат Зафат Потпирач за паметни телефони

Крајбрежните Пјер Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Стојат 360 Ротација Прст Стојат Зафат Потпирач за паметни

DEN 455.76
Залиха

Износ

А Без Било Кој Останува Откако Ќе Сакате Да Се Земе Ако Е Надвор Од Вашиот Телефон.Упатство За Употреба : Ве Молиме Да Се Исчисти Површината На Телефон/Phone Случај Пред Употреба, Чувајте Го На Рамна И Smooth After-Продажбата На Услугата : Ако Haveany Прашања Само Се Чувствуваат Слободни Да Контакт Со Нас , Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа, Ви Посакувам Среќен Шопинг!.Повеќе Намени : Мала И Тенок Прстен На Носителот Може Да Се Користи Како Прстот, Автомобил Планината Носителот, А Потпирачот И Кабел Winder.Флексибилни Ротација : Крајбрежните Пјер Телефон Зафат Поддржува 360 Степен Ротација И 180 Степен Нервира.Осигурате Долг Животен Век И Силна Вискозитет, Без Пилинг Надвор Од Вашиот Телефон.Крајбрежните Пјер Телефон Да Ѕвони Зафат Може Да Се Прилагоди Од Страна На 360 Степен Ротација И 180 Степен Флип За Вашиот Мобилен Телефон Остане Во Различни Агли На Гледање На Хром Страница Или Гледање На Видеа.Премиум Материјалот : На Мобилен Телефон да Ѕвони Стои Се Направени Од Издржлив Abs, Цинк Легура И Силна 3m Лепило.Здрав Налепница : Користење на Врвот на Тиер Леплива 3m Притисок Чувствителни Лепило, Подобрување на Адсорпција Сила, го заштитите Вашиот Уред Од Случајно Паѓа, се Лизга.

Декларирани својства

Најдобри предлози