• Ново
Т-ЗНАК IPad Tripod Стенд - Засилен Свитлива Кат Таблета Стојат, Висина Прилагодливи, 360° Ротирачки Планината за Повеќе 7 14.5 Инчи Таблети, 7 до 10 Инчи Телефони, 1 за Носење

Т-ЗНАК IPad Tripod Стенд - Засилен Свитлива Кат Таблета Стојат, Висина Прилагодливи, 360° Ротирачки Планината

DEN 671.76
Залиха

Износ

Т-ЗНАК Професионални По-Продажба : Во процесот на примање или користење на производот, ако наидат на проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Брзо Ослободување на чинијата за сервирање : ставете 2 таблети или 1 таблета и 1 мобилен телефон во исто време, Лесно да се отстрани вашиот i Pad од планината, Трајни сигурно стигнале пластичен клип носителот, само според вашите желби и потреби.

Декларирани својства

Најдобри предлози