• Ново
Conejo Стапица Рап Музиката Латино Соја Peor Мене Acostrumbre Chambea PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Conejo Стапица Рап Музиката Латино Соја Peor Мене Acostrumbre Chambea PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за

DEN 430.80
Залиха

Износ

Рапер Зајакот дизајн за љубителите на Стапица музика и Twerking influencer начин на живот.За Хиспанците, Африкански Американци, Белци и сите раси кои ја сакаат музиката!.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Што се Pop Sockets?Pop Sockets се шири костец и стои дека се закачи за повеќето телефони, таблети и случаи.Додадете една Pop Socket, или на еден пар на Pop Sockets, на грбот на скоро било кој мобилен уред за претворање на неговите способности.Pop Sockets "поп" секогаш кога ќе треба зафат, Стои, некој earbud-систем за управување, или само нешто да си игра со.Отстрани вашиот Pop Socket со Влечење бавно врз основа; можете да ја наместите и Прикачиш време и време повторно.Секогаш ќе имаат точно зафат или Стојат ви треба.

Декларирани својства

Најдобри предлози