• Ново
DDSHOW Десктоп Анти-Кражба Безбедност Киоск Стојат Носителот Куќиште за iPad 10.2-Инчен (9 Генерал. 2021,8-то Генерал. 2020,7 th Генерал. 2019),со Брава и Клуч,Флип &360°Ротирачки Хориз

DDSHOW Десктоп Анти-Кражба Безбедност Киоск Стојат Носителот Куќиште за iPad 10.2-Инчен (9 Генерал. 2021,8-то

DEN 2186.40
Залиха

Износ

овозможува пристап кон пристаништа, камери, копчиња, и приклучок за слушалки приклучоци,компатибилен со џек за слушалки кредитна картичка читатели(но Додадете проширување интерфејс (во кутија)),.2"Генерал. 7 2019(A2197 A2200 A2198) & i Pad 10. 8 2020 година (A2270 A2428 A2429 A2430) ,i Pad 10.Десктоп Анти-Кражба Безбедност Киоск ПОС Стојат Носителот Куќиште само одговара за i Pad 10.Тешки-должност алуминиум заградата и метална база се обезбеди трајност и wobble-слободно монтирање на вашиот уред. 9 2021(Модел : A2602 / A2603 / A2604 / A2605),со Брава и Клуч,Флип & 360°ротирачки Хоризонтална или вертикална екранот прилагодување.2"Генерал. 7 2019(A2197 A2200 A2198), i Pad 10.&Главната рамка е алуминиум. 8 2020 година (A2270 A2428 A2429 A2430).,но база не се движи.2"Генерал.lock & Копче го задржува таблети обезбедени во внатрешноста на фиксна рамка, заклучување ја штити таблета од кражба.многу подвижни.Одлично за статистика, продажба на мало, хотел, училиштето, црквата, комерцијални, ресторан, кујна, Прикажување, излагање на конференции, настани, саеми ,работилница или лична употреба. Силна и стилски алуминиум киоск, predrilled дупки во база за безбедна десктоп или инсталација.таблета носител е лесно да се инсталира на било десктоп и доаѓа со Завртки за фиксирање на хардвер вклучени.ова стојат може да флип на i Pad на спротивната страна, И 360 степени ротирачки екран го прави лесно да се прилагоди агол на гледање или rotate за хоризонтална или вертикална ставови. 9 2021(Модел : A2602 A2603 A2604 A2605)ве молиме проверете со вашиот i Pad број на моделот.2"Генерал.Само за i Pad 10.2"Генерал.2"Генерал.

Декларирани својства

Најдобри предлози