• Ново
Ткаенина Телефонот Стои, Телефон Перница Држач за iPhone X iPhone 13, рачно изработени Телефон Грав Торба Перница за Биро (Шарени)

Ткаенина Телефонот Стои, Телефон Перница Држач за iPhone X iPhone 13, рачно изработени Телефон Грав Торба Перница

DEN 1488.00
Залиха

Износ

❤【Слободни Вашите Раце И да Застане Мирно】- Ткаенина Телефонот Стои е да биде портабилен и убава дека ќе може да се ослободи рацете во секое време кога ќе се гледа филм на вашиот мобилен телефон.Можете да одговара со овој телефон се залага. ☞Ние нудиме различни видови на стилови и можете да изберете еден како подарок за Денот на Благодарноста, Божиќ Ден или друг фестивал.5 инчен екран.Можете да ги користите во канцеларија, дома, или дури и на авион. ❤【Може да Се Мијат】- Овој Телефон Троседот може да се повторна употреба по измиени и суви. ☞Облик како триаголник, кој може да ги поддржи сите различни брендови на мобилен телефон да стојат на биро. ❤【Различни Бои Да се Избере】- Можете да изберете оваа Ткаенина Телефонот Стои во различни бои што ви се допаѓа многу.Дали во канцеларија, дома, или дури и на авион, оваа ткаенина телефон стојат cradles вашиот паметен телефон за hands-free изгледот на вашиот екран.❤【Натпревар Помалку Од 7" Екран】– Ако имате телефон или подлога која помалку од 7.(Се препорачува да се користат на мобилен телефон биде поставен хоризонтално во нашата трибина, и нивно ставање вертикално не може да постигне добри резултати. ❤【Одличен Подарок За Пријатели】- исклучителна изглед, кој ќе биде убав подарок за фестивалот. 【Функција】 –Светло&Convenient Plugln – Handmake од Ткаенина –Може да се Чистат –Стои Мирно –Една Симпатична Подарок за Пријателите и Децата ☞Оваа Ткаенина Телефонот Стои Микрофибер содржи "PP памук" и "HDPE монистра", тоа може да стои мирно.

Декларирани својства

Најдобри предлози