• Ново
SANKUU 334 LED Божиќ Украси Ѕвезда Светла String, 16.4 FT Елка Светла 8 Осветлување Режими Елка Ѕвезда String Светла за Двор, Градина, Одмор, Забава (Топло Бела)

SANKUU 334 LED Божиќ Украси Ѕвезда Светла String, 16.4 FT Елка Светла 8 Осветлување Режими Елка Ѕвезда String

DEN 431.52
Залиха

Износ

МОДЕН ДИЗАЈН : елката светлина со ѕвезда topper е составен од 9 светлина жици,334 LED светла,и секоја светлина string 36 LED светла.Целиот е како водопад со ѕвезда на врвот.Светлината е топло бела и ќе не му наштети на очите.EIGHTLIGHTNING НАЧИНИ : 1.Комбинација, 2.Во бранови, 3.Секвенцијален, 4.Slo-glo, 5.Бркотници/flash, 6.Бавно исчезнат, 7.Трепкане/flash, 8.Мирно да се.IP44 ВОДООТПОРЕН : низа светлина е IP44 водоотпорен.Ова е совршена градина декорација која може да издржи крштевањето на дожд и снег.Сепак, на приклучокот не е водоотпорен.Избегнувајте места со вода и да преземат некои водоотпорен мерки.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Тоа може да се користи директно од страна на приклучување во снабдувањето со електрична енергија, тој е безбеден и лесен за употреба, и осветлување трае долго време.СОВРШЕН БОЖИЌ ПОДАРОК : отворено елка ѕвезда светлина е убава декорација, која додава силна празнична атмосфера во дворот, елка, и на ѕид.Тоа е многу погоден за подароци на роднини, пријатели, гости и колеги.LED Количина : 334 LED.Доведе Кабел : 16.4 ft.Светла боја : Топло Бела. 8 Начини На Осветлување.String Количина : 9 Насоки.Големина : Star Topper 7.4".Извор на енергија : Plug-in.Водоотпорен : IP44. Опремени со 9 насоки на 16.4 долги нозе string светла и 7,5 инчен дрво врвот ѕвезда светла.Можете да се откажам светла странично или се врти во круг како водопад.Тоа се многу погодни за украсување Божиќни дрва, backyards, courtyards, градини, ѕидови, прозорци, свадби и партии и слично.Тоа е, исто така, идеален подарок за семејството и пријателите.

Декларирани својства

Најдобри предлози

6 Компјутери Виси Сфера Светла Батерија Управувана Самовила Светла Бакарна Жица Огномет Светла Водоотпорен,Декоративни
  • Ново

6 Компјутери Виси Сфера Светла Батерија Управувана Самовила Светла Бакарна Жица Огномет Светла Водоотпорен,Декоративни

DEN 1199.76

Батерија Управувана Декоративни Светилки со Далечински : самовила светла, исто така, го поддржува и на в