• Ново
DETECTIVE COMICS ГОДИШЕН #2 СТРАНА 25 БЕТМЕН СТРИП ПРОИЗВОДСТВО УМЕТНОСТ ПОТПИШАН A. РОЈ ГРБ

DETECTIVE COMICS ГОДИШЕН 2 СТРАНА 25 БЕТМЕН СТРИП ПРОИЗВОДСТВО УМЕТНОСТ ПОТПИШАН A. РОЈ ГРБ

DEN 343.20
Залиха

Износ

Оваа страница на оригиналниот стрип производство уметност е потпишан од страна colorist Adrienne Рој во злато мастило Доаѓа со Сертификат за Автентичност.Точни и веродостојни Authentications и истиот ден превозот.Поп-Арт Планета објавува и дистрибуира уметност уште од 2001 година.Од Adrienne Рој Боја Уметност Collection Interior Page Detective Стрипови Годишен #2 Објавени од страна на DC COMICS - 1989 Оригиналната Боја на Guide HAND ПОТПИШАН од Adrienne Рој ~ 7.Се трошат $100 и да добијат бесплатен превозот!.

Декларирани својства

Најдобри предлози