• Ново
Житни Чаши за Кујна, Нераскинливо Деца Чаши Еко-пријателски Обновливи Пченица Слама Лесни PP Чаши за Ориз, Тестенини Супа Десерт Салата, машина за миење на Садови и М

Житни Чаши за Кујна, Нераскинливо Деца Чаши Еко-пријателски Обновливи Пченица Слама Лесни PP Чаши за Ориз,

DEN 33.84
Залиха

Износ

♥Пакетот вклучува : 1 x сад,100% BPA free, големите партии, пикник, кампување, и секојдневни оброци дома, училиште, канцеларија, отворено или патување.Добар избор за бизнис промотивни подароци и Божиќни подароци. ♥Здрава & Еко-пријателски изработени од еко-пријателски природни пченица слама, скроб и храна-безбедно PP материјал.bpa free, тотално не-toxin и без мирис., безбедни и здрави за вашето семејство.Совршен чинии за закуска, салата, тестенини, тестенини. ♥Машина за миење садови & Микробранова Безбедно - овие чинии се многу лесен за употреба, чисти и продавница.Тие може да се мијат со сапун и топла вода или да се става во машина за миење садови,answer : ___________________________ Note : Микробранова печка за греење време е помалку од 3 минути.Не се стави во печка. ♥Лесни & Нераскинлива - Дизајнирани со анти-пропадна плоча на дното и мазна круг рабови, нераскинлива дури и ако паѓа, која се спречи деца и возрасни од боли ефикасно.И нивните различни бои направите вашиот оброк време пријатен и вашата храна повеќе примамливо. ♥Услуги на клиентите-Брз одговор и пријателски услуги на клиентите, се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои било каков проблем со нашите производи и ние ќе ви ги реши проблемите во рок од 24 часа.Убава, Еко-пријателски, Деца Сад.

Декларирани својства

Најдобри предлози