• Ново
Dilwe Гумени Телефон Водоотпорен Перница, Запечатени Гумени Телефон Торба Raining Dustproof Водоотпорен Мобилен Телефон Случај за Мобилен Телефон Сува Капак(Жолт)

Dilwe Гумени Телефон Водоотпорен Перница, Запечатени Гумени Телефон Торба Raining Dustproof Водоотпорен Мобилен

DEN 213.36
Залиха

Износ

【ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ】 : Висок-разиграните водоотпорен филм, висока допир материјал, висока чувствителност, лесно да се подводна фотографија, предните и задните камери може да се земе слики и снимајте прекрасни моменти во секое време, насекаде.【ДОБРА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ】 : Работа тешкотии да го направи добра вентил три-генерација запечатување систем, добар запечатување, издржат, и висока температура отпор. 【ПРАКТИЧНИ ACCcessories】 : Висок квалитет на мобилен телефон водоотпорен перница ги штити вашите предмети од вода, снег, песок и нечистотија ефект, уживаат нуркањето, кајак, пловењето, пливање и други отворено вода активности. 【ВОДООТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВИ】 : Гумени мобилен телефон водоотпорен перница е направен од високо-квалитет трајни ПВЦ материјал, мека, не е лесно да се деформира, подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон.8in Пакет Листа : 1 x Мобилен Телефон Водоотпорен Перница 1 x Lanyard Забелешка : Кога ја користите за прв пат, ве молиме да не се стави на дигитални електронски производи, користете хартиени крпи и други силни абсорбента ставки наместо тоа, не грижете се, ова е само за да се запознаат со користење на процесот.Спецификација : Предмет Тип : Гумени Мобилен Телефон Водоотпорен Перница Материјал : ПВЦ Тежина : Околу. 【ДОБРА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ】 : Работа тешкотии да го направи добра вентил три-генерација запечатување систем, добар запечатување, издржат, и висока температура отпор.0, и мобилен телефон екран ширина е помала од 7 см / 2.1in, Транспарентен Екран : Прибл.24 см / во 6.

Декларирани својства

Item Type:
Inflatable Mobile Phone Waterproof Bag
Material:
PVC
Weight:
Approx.57g/2oz
Product Size:
Approx. 22.5x10.5cm/8.9x4.1in, Transparent Screen
Package List:
1 x Mobile Phone Waterproof Bag :
1 x Lanyard :
Note:
When using it for the first time, please do not put digital electronic products, use paper towels and other strong absorbent items instead, don't worry, this is just to familiarize you with the use process. :

Најдобри предлози