• Ново
Eukanuba Кутре Голема Раса Сува Храна Куче

Eukanuba Кутре Голема Раса Сува Храна Куче

DEN 1316.64
Залиха

Износ

И висок квалитет на пилешко е првата состојка на власт вашиот големо куче ден.Промовира посно мускулна развој и заеднички здравје во активни возрасни кучиња со комбинација на животински протеини, хондроитин сулфат, и 50% повеќе глукозамин наспроти Eukanuba Возрасни Медиум Раса.Се врати на корист со хранење нив Eukanuba и гориво на вонредна во секој ден—задоволство да се гарантира.И тие бараат вонредни исхрана да ги извршуваат своите најдобри.Природни влакна и prebiotic мешавина сида нежно варењето да им помогне одржите вашиот голема раса куче чувство здрави.Животински протеини, глукозамин и хондроитин сулфат помогнат на мускулите посно и зглобовите предница и силна.Гориво вашиот жив придружник на телото, умот и енергија со Eukanuba Возрасни Голема Раса сува куче храна.Пар оваа kibble со Eukanuba Возрасни влажни куче храна за совршено се надополнуваат.Вашиот големо куче е ништо, но обичните.DHA и витамин E им помогне на поддршка на здрава функцијата на мозокот да им помогне на вашето куче остане остар.Eukanuba Возрасни Голема Раса сува куче храна е целосна и правилна исхрана за голема раса кучиња 15 месеци или повеќе, мерење над 55 кг.Помага да се задржи кучиња остри и поддржува здрава функцијата на мозокот со DHA и витамин Е Горива активен начин на живот со оптимални нивоа на масти и јаглехидрати.

Декларирани својства

Најдобри предлози