• Ново
Lamin-x Обичај се Вклопуваат Багра Светлата Опфаќа за ФОЛКСВАГЕН Eos (12-16)

Lamin-x Обичај се Вклопуваат Багра Светлата Опфаќа за ФОЛКСВАГЕН Eos (12-16)

DEN 1318.80
Залиха

Износ

Суптилна затемнети филм за фарови што се овозможува добра видливост во текот на ноќта.Штити од карпа штета, песок-експлозија, или облачност.Комплет вклучува филм за двете страни на вашето возило и DIY инструкции за инсталација.Lamin-x Светлата & Магла Светлина ги Опфаќа precut и за лево и право страни на вашиот "ФОЛКСВАГЕН" Eos (2012, 2013, 2014 година).Ги штити и ги покрива вашите светла од оштетување на патот остатоци.Изберете Clear невидливи за заштита и/или Боја на филмови за да додадете храбар стил.Голема додатоци за вашиот SUV.

Декларирани својства

Најдобри предлози