• Ново
Аниме Маскирани Ќебе 3D Печатење погоден за носене Ќебе Наметка Shawl Топло Руно Ватенка Погодна за Возрасни и Children80 X60

Аниме Маскирани Ќебе 3D Печатење погоден за носене Ќебе Наметка Shawl Топло Руно Ватенка Погодна за Возрасни

DEN 1919.76
Залиха

Износ

Материјал : Користете Супер Меки Високо-Квалитетна Анти-Pilling Фланелен Боксери Ткаенина.Удобно И Кожа-Пријателски, Подобро Да Се Грижат За Вас Или Вашите Деца Од Штета.Погоден За Сите Сезони : Подвижност На Оваа Кадифен Ќебе, Го Прави Совршен Придружник За Кампување, Јава, Да Се Патува, Нап, Игра, Спиење, И Читање.Производ Карактеристики : Лесен Дизајн На Оваа Маскирани Ќебе Ќе Направи Да Се Покрие Без Да Се Прави Да Се Чувствувате Тесни И Во Исто Време, Спречување На Вас Од Тоа Да Биде Нападнат Од Страна На Студениот Ветар.Лесен За Чистење : Направен Од Смалуваат-Доказ Ткаенина.Машина За Миење Со Ладна Вода, Сушење На Ниска Температура.Избегне Директна Греење.Не Користите Кајгана.Мулти-Цел : Кога Дружење Дома, Кампување Или Активности На Отворено, Учество Во Спортски Настани, Се Задржи Топло И Удобно, Однесете Со Вас.На Маскирани Ќебе Е Направен Од Топло Фланелен Боксери Руно Ткаенина Худ Дизајн, Така Што Неговата Хауба Може Да Се Носи На Главата Без Mopping Подот.Тоа Е Погодно За Да Се Движат Наоколу Во Собата, А Тоа Нема Да Ви Попречат.

Декларирани својства

Најдобри предлози