• Ново
YIJU Риболов Линија Sinker Слајд Пластични Главата Нерѓосувачки Челик Силна Snap String Кука Заградата за Saltwater Риболов Риболов Справи со Додатоци

YIJU Риболов Линија Sinker Слајд Пластични Главата Нерѓосувачки Челик Силна Snap String Кука Заградата за Saltwater

DEN 197.52
Залиха

Износ

Кога ќе ги користат овие слободно-лизгачки sinker слајдови со безбедноста прилепува за прикачување на телесната тежина.Нема потреба да се намали на вашата линија за да го промените sinker тегови.Чувствителност и се чувствуваат на јадицата не се попречени од страна на sinker како линија лизга слободно низ пластични ракав.Висок квалитет на рамнотежа пластични pin Главата.Линијата може да биде одлучувачки Т-се врзуваат за да се обезбеди sinker слајд и sinker во фиксна позиција.Опис : - Висок квалитет рамнотежа пластични pin Главата. - Кога ќе ги користат овие слободно-лизгачки sinker слајдови со безбедноста прилепува за прикачување на телесната тежина. - Чувствителност и се чувствуваат на јадицата не се попречени од страна на sinker како линија лизга слободно низ пластични ракав. - Линијата може да биде одлучувачки Т-се врзуваат за да се обезбеди sinker слајд и sinker во фиксна позиција. - Нема потреба да се намали на вашата линија за да го промените sinker weights Package Вклучува : 10 Парчиња Sinker Slides Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Декларирани својства

Најдобри предлози