• Ново
Zeikos ZE-WSRS Професионални Безжичен Далечински Shutter Пуштање во Sony Алфа Камера A7R III, A9 A7R II, О7 II, О7 A7R A7S A6500 A6300 A6000 A55 A65 A77 A99 A900 A700 A580 A560 A550 A500 A450 A390 A380

Zeikos ZE-WSRS Професионални Безжичен Далечински Shutter Пуштање во Sony Алфа Камера A7R III, A9 A7R II, О7

DEN 264.96
Залиха

Износ

Безжичниот Далечински Управувач.Работи до 490-656 Нозе.Единечно, Континуирано или Одложување на Владата.За Sony & Minolta dslr ' s.На Zeikos ZE-WSRS Безжичен Далечински Shutter Ослободување е наменета да се користи со Sony и Minolta камери.Тоа функционира на се движи до 490-656 стапки, во зависност од условите.Тоа функционира во еден/континуирана/одложи снимањето и крушка режими.Ова е одлична за кога вие не може да биде блиску до камерата, сакам да биде во сликата, или едноставно сакаат да ги избегнат камерата се тресат.

Декларирани својства

Најдобри предлози