• Ново
Чевли Табани, Мемориска Пена Табани, Обезбедувајќи Одлична Шок Апсорпција и Тапацир за Нозете Олеснување, Удобно Табани за Мажите и Жените за Секојдневна Употреба,

Чевли Табани, Мемориска Пена Табани, Обезбедувајќи Одлична Шок Апсорпција и Тапацир за Нозете Олеснување, Удобно

DEN 215.76
Залиха

Износ

Добредојдовте на нашиот магазин купат стоки, Ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме!Среќен шопинг започнува тука!Имаат добра!.ВИСОК ЛАК ПОДДРШКА : ✔ (Црна) Високо еластична Мемориска пена Материјал. ✔ (Жолт) Мека Мемориска пена Материјал.Висок лак поддршка наменета insole има промени на сила структура на стапалото,овозможуваат идеално решение за оние со plantar fasciitis, рамни стапала, цврсти чекори, висок, слаб, паднати сводови.ФУНКЦИОНАЛНОСТ : висок ЛАК ПОДДРШКА може да се ублажи болка на стапалото.Намалување на заморот при одење или спорт.Тоа е погоден за спортски чевли, рамни чевли, чизми, па дури и сите чевли.Флексибилни и мека пена даде нозете поддршка и удобно целиот ден.МАТЕРИЈАЛ : Направен од високо-квалитетни и издржливи медицински-одделение Сомот и СТП материјал,кој е безбеден за човековото тело,животната Средина-пријателски производи,Без токсични и несакани ефект да го користите,тоа е погоден за Мажи, Жени и Деца.ГОЛЕМИНИ : Insole големина може да се намали според чевлите, во задниот дел од табани имаат јасна линија.постојат три големини може да погоден за секого.Можете да изберете големина што ви одговара.Боја : Жолта | Големина : L [НАС M : 8-12/W : 10-15].

Декларирани својства

Најдобри предлози