• Ново
Сјајна Gemstones Инкрустирани Кафе На Маса Врвот Octagon Мермер Кујнската Маса Домот, Декоративен Мебел Големина 42 Инчи

Сјајна Gemstones Инкрустирани Кафе На Маса Врвот Octagon Мермер Кујнската Маса Домот, Декоративен Мебел Големина

DEN 10799.76
Залиха

Износ

Оваа Табела Врвот искуство ќе додадете шарм на вашиот затворен & отворено место и можете да уживате вечера, на кафе, чај со вашите гости. Џаспер Браун Пакетот вклучува Табела Врвот Само.Пакување во екстра-густа пена амортизирање & силна картонот или ПВЦ кутија.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Додава висок стил на било трпезарија, Цртање Соба, Ходникот, Балкон, Кујна, Канцеларија, Патио, Тревник & Градина со оваа Елегантна и Современа Табела Врвот, која може да се користи како Кафе на Маса, од Страна на Маса, на Крајот на Маса, Патио Маса , Ресторан & Бар Маси.Ова е само Табела Врвот & Base / Нозе не се вклучени.Рачно изработени во Индија со умирање Пломба Работа, Pietra Dura Уметност од страна на Квалификувани Занаетчии кои се потомци на оние семејства кои ја изградиле Таџ Махал.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.План започнува на датумот на купувањето. Мајка на Бисер - Бело сјајна 6.Големина на & Материјал : Дијаметар-42",Дебелина - 20-25мм. Abalone Школка Шарени Сјајна 7. Тиркизна Светло Сина 4.Едноставно ја бришам Маса со Влажна Крпа за да се задржи во Потрага Убава со Минимално Одржување.Нозете, Стои или Бази не се вклучени во пакет.Премиум Квалитет Индискиот Мермер и Полу Скапоцени скапоцени камења се Користат.Ако сакате База / Нозе ние ќе го добие прилагоди во Дрво / Мермер како на вашите барања. Malachite - Зелен камен 3. Carnelian Црвениот Портокал 5.На semiprecious камења инкрустирани се како што следува 1.Ако Сте Во Потрага За Нешто Прилагодите, Ги Споделите Со Нас И Ние Ќе Го Направи За Вас, Како На Вашиот Дизајн, Големина & Форма.

Декларирани својства

Најдобри предлози