• Ново
WNDFX Симпатична Анти-Корозија Не-Исчезнува Дома Влезот Осветлување Табела Светилка Затворен Дневна Соба Соба Ноќни Маса Крпа Светилка Покрие Светилка Кабелот за На

WNDFX Симпатична Анти-Корозија Не-Исчезнува Дома Влезот Осветлување Табела Светилка Затворен Дневна Соба Соба

DEN 3752.40
Залиха

Износ

E27 база : DEPAOSHJ табела светилка е погодна за стандард E27 извор на светлина, компатибилен со сите видови на блескаво светла, LED светла, енергија-заштеда на светилки, можете да ја користите оваа светилка за да уживате во вашето спиење и читање време.WNDFX бренд во Кина 11 години.Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно да се соберат.Материјал : Дрвен материјал база + крпа материјал абажур + нерѓосувачки челик столбови, направени со рачно мелење + electroplating процес, корозија-отпорни, рѓа-доказ, не исчезнува, трајни, крпа материјал : висок transmittance, униформа осветленост ова Можете да го користите светлината за да уживате во вашето спиење и читање на време со вашето дете.1 инчи, компактен и простор за заштеда на енергија.5 m Applicable извор на светлина : E27 блескаво светилка, E27 заштеда на енергија светилка, E27 LED lamp Voltage : 111 V~220 V (inclusive)Моќност : 31 W (inclusive) -40 W (inclusive)тип на Прекинувач : push копчето switch Style : едноставен и modern Process : прирачник за мелење + позлата process Color : телото : Дрво боја, Нијанса : Беж【Гарантира Услуга】Квалитетот на производот е нашата посветеност, задоволството на клиентите е нашиот извршување!Ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем со нашиот производ, ние гарантираме за да се направи тоа право за вас како е можно поскоро.Декоративни и практични, што совршен подарок за вашето семејство или пријатели!Производ information Material : дрво база + крпа материјал абажур + нерѓосувачки челик pillar Product големина : вкупна висина 14.Минималистички Дизајн За Дома : А идеален табела ламба за дневна соба, спална соба, студија соба, детска соба, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози