• Ново
Tablecloth Правоаголна Маса Крпа Дамка Доказ Табела ги Опфаќа Среќен Божиќ Црвено Снегулка со Елка Памук, Лен Tablecloths за Партија,Кујна 54x120In

Tablecloth Правоаголна Маса Крпа Дамка Доказ Табела ги Опфаќа Среќен Божиќ Црвено Снегулка со Елка Памук, Лен

DEN 1178.88
Залиха

Износ

Анти-Бледнее Tablecloth : Боење со нова технологија и високо-квалитетни бои, машина за миење тестирани, ниту исчезнува, ниту намалување,па можете да го користите со доверба и слобода.Тоа е машина перат и лесно да се чисти, тоа ќе го чува staight и оригинална форма и не е лесно да избледи и после долго време на користење и за перење.Шевове е исклучителна и на рабовите се уредни.Тоа е доволно тешки за да drape убаво и не се движат надвор од табела врвот лесно.Тоа е мазна и навремено доказ. 100% Услуги на Клиентите : За прашања на производи, стигнат до нас преку е-маил преку цел историја секое време.Разноврсна Табела Заштитник : Ова правоаголник tablecloth е совршен за секојдневна употреба, лица, празници, угостителство, кафулиња, специјални прилики, вечери, свиткување, potlucks, BBQ е, buffets, бебето тушеви, внатрешна и надворешна употреба, свадби и повеќе.Нашата Маса Крпа, Создава Прекрасна и Пријатна Амбиент за Вашето Семејство и Пријатели и да Уживаат Заедно.ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ ДОМ : Веднаш да заличи јадење маси, додека за заштита површини.Премиум Квалитет : Ова трајни tablecloth е направен на премијата и тешки тежина памук, лен да се обезбеди заштита на вашата маса и мебел.Ве молиме да се измери големината на вашата маса да се користи.Пакетот Вклучува : 1 tablecloth мерки 54x120inch.ТЕШКА ТЕЖИНА & НЕ се ЛИЗГА На : памук, лен tablecloth со подебели се изгради таа помага да се избегнат кинење и абразија, погодно за вашата секојдневна употреба.СОВЕТИ : навремено предизвикани од транспортот пакет лесно ќе исчезнат по перење и пеглање.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Laolitou Селски Шарени Tablecloth Памук, Лен Водоотпорен Tablecloths Перат Везови Табела Облека за Кујна Јадење,Забава,Празник,Божиќ,Вклучена
  • Ново

Laolitou Селски Шарени Tablecloth Памук, Лен Водоотпорен Tablecloths Перат Везови Табела Облека за Кујна Јадење,Забава,Празник,Божиќ,Вклучена

DEN 551.76

Материјал и функции : Laolitou правоаголна tablecloth со екстра водоотпорен слој прави табела ги опфаќа spillproof,ан�