• Ново
Слатка Грашок, Постелнина Brown & Крем со Сребрена Металик Шарени 90 инчен Тркалезна Маса Крпа

Слатка Грашок, Постелнина Brown & Крем со Сребрена Металик Шарени 90 инчен Тркалезна Маса Крпа

DEN 1102.80
Залиха

Износ

Полиестер & Полиестер Смеса.Произведено во САД.Се продаваат како Поединец Тркалезна Маса Крпа.Мерки : Тркалезна Маса Крпа мерки околу 90 инчи во дијаметар.Содржина : 95% Полиестер/5% Метален.Нега : Машина Перат.Сува Станот. 90 инчен Круг Браун и Крем со Сребрена Металик Мрачно Маса Крпа.Красат вашата маса со Слатка Грашок, Постелнина Табела Topper.Се Продаваат Поединечно.Крем и Сребро Металик Маса Крпа. 90 Инчен Круг со убаво заврши валани полите.Споено на двете страни.Сите Табела Лен производи се произведени исклучиво од страна на Слатка Грашок, Постелнина во Америка.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Laolitou Селски Шарени Tablecloth Памук, Лен Водоотпорен Tablecloths Перат Везови Табела Облека за Кујна Јадење,Забава,Празник,Божиќ,Вклучена
  • Ново

Laolitou Селски Шарени Tablecloth Памук, Лен Водоотпорен Tablecloths Перат Везови Табела Облека за Кујна Јадење,Забава,Празник,Божиќ,Вклучена

DEN 551.76

Материјал и функции : Laolitou правоаголна tablecloth со екстра водоотпорен слој прави табела ги опфаќа spillproof,ан�