• Ново
Gcxzb Tablecloths Триаголник Правоаголна Маса Облека Везови Памук и Лен Tablecloth за Свадба Партија Банкет Светкавиот Маса Крпа Сива 140×200cm (Боја : Жолта, Големина : 90x150cm)

Gcxzb Tablecloths Триаголник Правоаголна Маса Облека Везови Памук и Лен Tablecloth за Свадба Партија Банкет

DEN 1029.84
Залиха

Износ

Додека за заштита и декорација на вашата трпезариска маса, се додава малку во вашата соба и го прави вашиот јадење повеќе пријатни.Правоаголни tablecloth големина избор : tablecloth должина =( виси големина ×2)+ табела должина, tablecloth width =( виси големина ×2)+ табела ширина.Добредојдовте на Gcxzb е shop Material : памук и лен Зошто да изберете tablecloths од нашата продавница??Лесна еден - парче дизајн : Нашите десктоп маска е направена од добар густа ткаенина, Тоа лесно може да вашиот маси и мебел од гребнатини, дамките и сонцето штета.Домот табела декорација и заштитни перничиња, памук, лен tablecloths со исклучителна модели.Наша препорака е да дисторзии околу 20-35cm.Ако ви треба било каква помош,контактирајте со продавачот.?Навремено-,носат-,издржливи : Направен од и - третира материјал со лесна структура, Тоа не е лесно да се носат со долга - терминот се користи за да се обезбеди висок навремено отпор.Лесно да се грижи - машина за миење посебно во ладна вода со благ детергент, не кајгана,сува; намалување на железо содржина како што е потребно.?Оваа tablecloth од табелата е идеален партнер за вашиот табела : Овој едноставен дизајн tablecloth додава живот на вашата трпезарија.

Декларирани својства

Најдобри предлози