• Ново
Боксер Куче Шема Зелена Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи

Боксер Куче Шема Зелена Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60

DEN 835.20
Залиха

Износ

?60 инчи/152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Не-железо Ткаенина. ?Круг дизајн? : 1.57 инчен/4 CM бела чипка, густа ткаенина, силна отпорност на абење, добра навремено отпор, силна отпорност на топлина, исклучителна печатење процес. ?Мода и Функција? : Додава шармантна печати на вашиот dcor и ја заштитува вашата маса; круг tablecloth е конструиран за сите околу печати. ?ЛЕСНО Е ГАЈЛЕ? : Машина перат, Нежно циклус, Собори сува ниска и Ниско железо ако е потребно. ?СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА? : 60 инчи круг tablecloth одговара за масите за седење 2-4 луѓе.Оваа tablecloth потсетува на повик за јадење и совршен за секојдневни оброци со семејството, забави, родендени, посебни настани,настани, семејни дружења, денот на Благодарноста, Божиќ и посебен празник собири.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Laolitou Селски Шарени Tablecloth Памук, Лен Водоотпорен Tablecloths Перат Везови Табела Облека за Кујна Јадење,Забава,Празник,Божиќ,Вклучена
  • Ново

Laolitou Селски Шарени Tablecloth Памук, Лен Водоотпорен Tablecloths Перат Везови Табела Облека за Кујна Јадење,Забава,Празник,Божиќ,Вклучена

DEN 551.76

Материјал и функции : Laolitou правоаголна tablecloth со екстра водоотпорен слој прави табела ги опфаќа spillproof,ан�