• Ново
Рико Индустрии NCAA Фан Продавницата Стандард Хром Табличка Рамка

Рико Индустрии NCAA Фан Продавницата Стандард Хром Табличка Рамка

DEN 426.96
Залиха

Износ

Направен во САД.Има 2 пре-drilled дупки за лесно монтирање.Тимот име ласерски сече на акрил и рака-состави.Цинк метална рамка отпорна на елементите.Споделување вашите омилени тим со овој хром табличка рамка.Официјално лиценцирани.Рико обезбедува квалитет лиценцирани стоки изработени од најквалитетни материјали.Поддршка на вашиот омилен тим со Rico производи и ги споделите со вашите одблесокот pop-off (исклучено).

Декларирани својства

Најдобри предлози