• Ново
Havercamp Каки & White Plaid 7. Десерт Плочи (24 парчиња.)! 24 Квадратни, Тешки, Хартија Плочи со Убаво Печатени Plaid Детали, Координати со било какви Цврсти и Класичната Plaid Колекци?

Havercamp Каки & White Plaid 7. Десерт Плочи (24 парчиња.)! 24 Квадратни, Тешки, Хартија Плочи со Убаво Печатени

DEN 335.76
Залиха

Износ

КЛАСИЧЕН КАКИ И БЕЛА PLAID МОДЕЛ е фаворит за сите видови на прослави.Традиционалните партии, возрасни роденден партии, Божиќ, reunions, излети, barbeques, денот на Благодарноста и повеќе!. 24 ДЕСЕРТ ПЛОЧИ – Здрав материјал и 7" квадратен облик е Совршен за што служи торта, десерти, несакани јадења и повеќе.Убава акцент на вашата маса амбиент.УБАВА ДИЗАЈН – печатење е многу детални, давање ефект на ткаенина ткаени на овој plaid хартија плоча.Еколошки И ФДУ БЕЗБЕДНО : Хартија за стоката се Biodegradable.Стрес-Слободен, за Еднократна употреба партија стоки се бриз да се исчисти.Храна одделение материјали надмине ФДУ стандарди.ОДИ НА HAVERCAMP ПРОДАВНИЦАТА ЗА ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ПАРТИЈА СТОКИ : појавување на салфетки и повеќе достапни во Класичен Plaid за Собирање На Havercamp Продавница!.

Декларирани својства

Најдобри предлози