• Ново
Движење Про Tachometer Кабел

Движење Про Tachometer Кабел

DEN 300.00
Залиха

Износ

Внатрешниот најлон ракав обезбедува непречено функционирање.Ги исполнува или го надминува E. O. квалитет.Црна винил серпентина-рана домување.Движење Про секогаш нуди производи можете да им верувате.Совршена замена кабел за tachometer, Движење Про секогаш нуди производи можете да им верувате и Црна винил серпентина-рана домување.

Декларирани својства

Најдобри предлози