• Ново
Prettyia Tachometer Tach Кабел за Kawasaki KZ650E LTD 1980 KZ650D за сексуално и репродуктивно Нови 1978-1979

Prettyia Tachometer Tach Кабел за Kawasaki KZ650E LTD 1980 KZ650D за сексуално и репродуктивно Нови 1978-1979

DEN 1936.80
Залиха

Износ

100% сосема нов.Лесно да се инсталира.Направени од високо-квалитет метал, анти-корозија и издржливи.Долготрајни живот,да работат непречено.Fitment : за.Опис : - 100% сосема нов. - Направен од високо-квалитет на метал, анти-корозија и издржливи. - Долготраен живот,да работат непречено. - Лесно да се инсталира. - Fitment : за Kawasaki EN450 A 454 LTD 1985-1990 - Kawasaki KZ1000 A/J 1977-1982 - Kawasaki KZ1000 B/К LTD 1977-1980 - Kawasaki KZ650 B/С 1977-1980 - Kawasaki KZ650 D за сексуално и репродуктивно 1978-1979 - Kawasaki KZ650 E LTD 1980 - Kawasaki KZ650 H ООП 1981-1983 - Kawasaki KZ900 LTD 1976 - Kawasaki KZ900/Z1 1975-1976 Specification : - Материјал : Гума + Iorn - Кабел Должина : Околу. 66.5 cm / 26.18 inch Package Вклучува : 1 Парче Tachometer Tach Cable We во голема мера го цениме за изборот нашата продавница.Ве молиме да ги проверите деталите на нашите производи во описот внимателно пред да купите.Ви благодариме!.

Декларирани својства

Најдобри предлози