• Ново
2 Пакет Синозелена 410X | CF411X Тонер Кертриџ Замена за HP Color Про MFP M477fdn M477fdw M477fnw M452dn M452dw M452nw Печатач - Продадени од страна на WYXBHGS

2 Пакет Синозелена 410X | CF411X Тонер Кертриџ Замена за HP Color Про MFP M477fdn M477fdw M477fnw M452dn M452dw

DEN 991.20
Залиха

Износ

Висок квалитет на нови додатоци : На тонер кертриџ содржи висок квалитет на тонер, која има добар менливоста и силна пропустливост.Строго професионално тестирање : Ние секогаш се обезбеди на корисниците со најдобрите производи и строго увид и ги тестираме нашите производи во текот на производна линија за да се обезбеди компатибилност и сигурност.Стабилна печатење ефект обезбедува јасна и нова страница за содржина.Пакет Содржина : 2 Пакет Синозелена 410 X CF411 X Тонер Кертриџ.Ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение веднаш.Применливи сцена : Болница/училиште/владата/трговското друштво/финансии компанија Строги фабрика стандарди : ве Молиме остатокот увери дека секој тонер кертриџ е внимателно спакуван да се осигура дека тоа може да се одвива безбедно.Компатибилен Печатач Модел : HP Color Про M452nw (CF388 A) MFP M477fdn (CF378 A) MFP M477fdw (CF379 A) MFP M477fnw (CF377 A) M452dn (CF389 A) M452dw (CF394 A) Печатач.Голем капацитет е потрајни : Зголемена тонер кертриџ дизајн, доволно тонер.По целосно автоматска машина за производство и упатство за преглед, производите ќе се сретне со највисоките стандарди и да се постигне обезбедување на квалитет.Она што е во пакет? 2 Пакет Синозелена 410 X CF411 X Тонер Кертриџ.Високо-живот photosensitive тапан јадро, силна стабилност, за да се обезбеди секојдневно печатење потреби.Одличен печатење ефекти може да ви помогне лесно да се справи со различни канцелариски документи и ќе ви даде задоволителен ракописот.Број на Страници : Околу 5500 страници на Тонер Кертриџ (5% покриеност).Висок-квалитет по-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Декларирани својства

Најдобри предлози