• Ново
HRH Силикони Тастатура Покрива Кожата за MacBook Air 13,Про 13/15/17 (со или w/Од Мрежницата Дисплеј, 2015 година или Постара Верзија) и за iMac Постари САД Изгледот,Цртан филм Живот?

HRH Силикони Тастатура Покрива Кожата за MacBook Air 13,Про 13/15/17 (со или w/Од Мрежницата Дисплеј, 2015

DEN 167.76
Залиха

Износ

1)【НИ Изгледот само】Одговара за Mac Book Pro 13,15,17 со или w/излез Retina Екран(Ослободување 2015/2014/2013/2012 или Постара Верзија) и Mac Book Air 13"(Модел : A1369 и A1466),Безжична Тастатура (Модел : MC184 LL/Б,A1314). 2) Направени со премиум инженеринг одделение трајни не-токсични силикони, ултра тенки да 0.3 mm нема да му наштети на екранот и го направи полесно за пишување. 3)【ПРЕДНОСТ】Пренослив и перат, имајќи го чистат и го прави тоа секогаш нов, еколошки заштитни и идеален за отпор против пијалок или храна spillage е дома или на работа. 4)【ПРЕДНОСТ】Екстра слим силиконска кожа, го направи полесно за пишување На зборови се печатени на тастатурата капак. 5)【ЗАБЕЛЕШКА】Не одговара за Mac Book Air 13.3"A1932(2018 Објавен).Не Одговара за Macbook Најновите Про 13 15 со/witout Допир бар 2016 2017 2018.

Декларирани својства

Најдобри предлози