• Ново
Спална соба Оркестарот Led Таванот Фан Светлина Светилка трпезарија Таванот Фанови со Светла Далечински Управувач Светилки за Дневна Соба. за Спалната соба Дневна ?

Спална соба Оркестарот Led Таванот Фан Светлина Светилка трпезарија Таванот Фанови со Светла Далечински Управувач

DEN 2634.96
Залиха

Износ

Модерниот затворен тавански вентилатор : современите флеш планината тавански вентилатор доаѓа со LED светло опфатени со случаи метал што ќе го задржи дома внатрешни работи сегашните и инспириран; која е погодна за низок профил соби и мали места.совршени за дневна соба, кујна, спална соба, детска соба, сала, влезот, ходникот, итн.Реверзибилна Тивок DC Мотор : Доставување на моќни воздух движење со тивка перформанси, која ви овозможува да уживате во квалитетно спиење средина без нарушување.Лесна Инсталација На долготраен светилки имаат подолг животен век отколку традиционалните светилки.УНИВЕРЗАЛНА РАЧНИ ДАЛЕЧИНСКИ : Прилагоди ја светлината на светлината и брзината на бела тавански вентилатор со леснотија од насекаде во просторијата.

Декларирани својства

Најдобри предлози