• Ново
Safavieh Осветлување Колекција Vencin Природни/Црна 52-инчен 3-брзина на Далечинскиот управувач Прилагодлив LED Таванот Светлина Фан Светлина

Safavieh Осветлување Колекција Vencin Природни/Црна 52-инчен 3-брзина на Далечинскиот управувач Прилагодлив

DEN 1005.60
Залиха

Износ

Квалитет на Перформанси и Бенефиции : Совршен за подобрување на циркулацијата на воздух во спалната соба, трпезарија, дневна соба, канцеларија или дома простор; Произведува ниско ниво на шум за релаксирачка атмосфера; Вклучува далечински управувач со три (3) различни брзина режими (Низок, Среден и Висок).Стилски Дизајн : Карактеристики три (3) фино извајани ножеви во цврсто дрво со природни заврши и убава база на железо; Кружни LED светло овозможува елегантен модерен изглед.Ефикасни LED Светло Извор : Погодно вклучува LED извор на светлина со 25,000 час животниот век и користи 90% помалку енергија од редовни светилки; Safavieh тавански вентилатор светла се ETL наведени и УЛ Уверение.Целосна Димензии : 52" широк x 52" длабоко x 14.75-19.75" висока (прилагодливи) и е совршена големина за секој простор за живеење.Доверлив Бренд : Safavieh е доверлив бренд во почетниот мебел за повеќе од 100 години, обезбедување на квалитет на изработка и неверојатен стил; Започнете вашиот килим, мебел, осветлување и пребарување со Safavieh и да се истражуваат 100.000 производи денес.Оваа Vencin Таванот Светлина Фан ги опфаќа топло минимализам, што го прави идеален во било кој стил на décor.Vencin е фино извајани ножеви во природна завршница се најубаво форумот од страна на неговите геометриски кружни LED светло кое фрла богата сјај над кујнски остров, господар кревет, или дневна соба троседот.

Декларирани својства

Најдобри предлози