• Ново
42inch Модерна Кристал Тавански Вентилатор со Светла и Далечински Управувач, ПРЕДВОДЕНА Лустерот Фан со Стигнале Ножеви, Тивко Внатрешна Употреба Fandelier за Спалната с?

42inch Модерна Кристал Тавански Вентилатор со Светла и Далечински Управувач, ПРЕДВОДЕНА Лустерот Фан со Стигнале

DEN 1994.40
Залиха

Износ

Не поврзувајте електрична енергија до вашите тела е целосно состави. Ве молиме погледнете го упатството.Модерна Луксузна Кристал Тавански Вентилатор со Светлина, 42" Модерна Луксузна Невидливи Fandelier Фан Далечински Управувач Полу Флеш Планината Низок Профил, Затворен Сечилото Дома Декорација Фанови Lights DETAILS : Функција : Осветлување, фан правец, decoration Style : Modern Color : Silver Size : 42 Inch Dimmable : No Material : Метал, кристал, acrylic Light Извор : LED светлото за полнење included Light Боја : Бела/Неутрален/Warm Remote Батерија : AAA (не се вклучени)Бришачи : 3 pieces Fan Брзина : 3 брзини (низок-среден-висок)Времето Функција : 1/2/4/8 HSloped Таванот Прилагодлива : Да, макс 15 degree Application места : Дневна соба, трпезарија, спална соба, foyer, вила, restaurants PACKAGE INCLUDESFan body Remote контрола (Без батерија)Настава manual ATTENTION1. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : Сите операции на тавански вентилатор се контролирани од страна на DC долго се справи со далечински управувач. ETL СЕРТИФИКАЦИЈА : високо-квалитетна отворено тавански вентилатор има положено ETL на безбедност на сертификат, врши два пати агенцијата препорачува тестирање, енергетски ефикасен, и долг животен век.dimmable LED светилки кои ќе ви контрола на осветлување и амбиент на просторот за живеење(бела и 3000k топли бои ), како и контрола Вклучите светлата во секое време. 47" ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР : Подигнете го вашиот простор со сосема нов фан!На Sofucor тавански вентилатор совршен за покриена палуби/ patios/ тремови, farmhouse/ патио/ спална соба/ дневна соба/ кујна. Ако имате било какви прашања, слободно можете да ни испратите е-пошта или пост questing подолу, ние ќе ви одговори кратко време.

Декларирани својства

Најдобри предлози