• Ново
Amberalia Сет на Возрасни Килибар Ѓердан 17.7 (45cm) и Прилагодливи заврзана Килибар Нараквица (6.3 + 3.5) Вистински Балтички Килибар, Лабораторија Тестирани Суровини Лимон

Amberalia Сет на Возрасни Килибар Ѓердан 17.7 (45cm) и Прилагодливи заврзана Килибар Нараквица (6.3 + 3.5)

DEN 1175.76
Залиха

Износ

√ Мерка пред купување за да се осигура дека вие сте купување на точната големина. √ Вклучуваат Еден 17.7" ѓердан и Еден Прилагодливи заврзана возрасни нараквица (6.3" + 3.5"). √ Оваа Убава и рачно изработени , може да помогне во намалување на воспаление и болка ; треба да се биде во контакт со кожата, колку што е можно да имаат подобар ефект.Тоа најдобро работи кога се носи во близина на болка потекло. ". √ Увезени од Литванија, нашите килибар е Лабораторија-тестирани, Заверена Вистински Килибар и Вклучува сертификат за автентичност.Нашите производи се 100% Гарантира, 90 дена без мака, или вашите пари назад!. √ Knecklace заврзана во двата краја, со пресврт пластични затворач.Балтички Килибар се извонредни, бидејќи тоа е фосилизирано дрво смола и е стекнат во близина на Балтичкото море.Кога тој се загрева до температурата на телото, тоа се ослободува нафта содржат succinic киселина која го плени на кожата и може да го намали воспалението.Succinic киселина исто така ја зголемува имунолошкиот систем, како и забрзување на процесот на исцелување.Тоа им помага на го намалува воспалението предизвикана од различни болести, како што се артритис, карпален тунел, и воопшто болка.

Декларирани својства

Најдобри предлози