• Ново
Guolarizi Прилагодливи Тегови 2-во-1 Сет Barbell 88Lb Дом и Гимназијата Опрема за Мажи Жени Гимназија Тренингот Фитнес Вежби со Поврзување Род (Жолта, 341)

Guolarizi Прилагодливи Тегови 2-во-1 Сет Barbell 88Lb Дом и Гимназијата Опрема за Мажи Жени Гимназија Тренингот

DEN 2516.64
Залиха

Износ

Можете Да Направи Нешто Што Би Го Направил Со Тегови - Клупата На Копчињата, Рамо Притиска, Кадрици, Triceps Екстензии, Редови, Муви, Lunges, Итн.Телото Обликување Е Прилично Едноставен И Лесен.Ние Се Надградува На Поврзување Прачка И Женски Навој Структура На Поврзување Прачка Да Се Направи Barbell Инсталација Повеќе Фирма И Компактен.Со Широк Опсег На Тежина Options И Брз Конверзија Помеѓу Гира И Barbell.Тежина : 88.Effectly се разликуваат вашиот тренингот рутина дури и повеќе.Црно-Жолта TPU Заштитна покривка На Гира Да се Обезбеди основните Контрола И Безбедност за Време на Вежбање И Дека Ќе се Заштитат Подови И Опрема Од тоа да Биде Изгребани, Scuffed, И Dented.25kg Гира Таблети.Секое Поврзување Прачка Е Направен Од Челик И Е Завиткан Во Сунѓер-поместена Ракави, Која Е Многу Безбедна И Издржливи.5kg Гира Таблети ·4x1.На Dumbells Може Да Бидат Уредени Во Различни Комбинации За Да Се Овозможи Пораст На Тежината Промени.Додавање На Тежина На Овој Начин Е Економски И Го Постави Полесно Да Се Складира Во Помали Живеење Ситуација, Или Со Ограничен Простор За Складирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози