• Ново
Bonne Бел (1) Шише Smackers Навлажнувачки Туш Гел - Јагода Миризливи - 8 fl мл

Bonne Бел (1) Шише Smackers Навлажнувачки Туш Гел - Јагода Миризливи - 8 fl мл

DEN 108.00
Залиха

Износ

(1) Шише Bonne Бел Smackers Навлажнувачки Туш Гел.Јагода Миризлива.Нежно чисти без сушење да ја напушти кожата мирис голема и чувство на чиста, мека и мазна.Навлажнувачки туш гел во вашиот омилен Smackers мирис!. 8 fl мл / 236 m L. (1) Шише Bonne Бел Smackers Навлажнувачки Туш Гел.Јагода Миризлива.Навлажнувачки туш гел во вашиот омилен Smackers мирис!!Нежно чисти без сушење да ја напушти кожата мирис голема и чувство на чиста, мека и мазна. 8 fl мл / 236 m L.

Декларирани својства

Најдобри предлози