• Ново
Багажникот Спојлер Компатибилен Со 2006-2013 Lexus Е Е F, Спорт V2 Стил Црна Полипропилен (PP Багажникот Спојлер Крило Капак Патка Усна Со IKON MOTORSPORTS

Багажникот Спојлер Компатибилен Со 2006-2013 Lexus Е Е F, Спорт V2 Стил Црна Полипропилен (PP Багажникот Спојлер

DEN 1679.76
Залиха

Износ

Одговара За 2006-2013 Lexus Е Е F Sport.Материјал : Hight Квалитет Полипропилен - НП Стил : Спортот Стил Боја : Црна.Пакетот вклучува : 1x Багажникот Спојлер.Професионалната Инсталација е Препорачливо. 30 Дена Ограничена Гаранција.Зошто треба да го инсталирате багажникот спојлер.Го намалува влијанието на воздушниот притисок поминува преку vehicle Increase гориво ефикасноста преку намалување на износот на турбуленции на возило generates Improve на стабилноста на возилото на високо speeds Enhances целокупната присуство на возилото.

Декларирани својства

Најдобри предлози