• Ново
Камион Кабината Спојлер Одговара за Ford F150 2009-2014 Прилагодено Задните Покривот Спојлер Крило со Лента Мат Црна

Камион Кабината Спојлер Одговара за Ford F150 2009-2014 Прилагодено Задните Покривот Спојлер Крило со Лента

DEN 4319.76
Залиха

Износ

Кабината спојлер прилог го прави лесен за транспорт, скали, дрво, кајаци или други долго, светлина објекти и ја заштитува бојата од гребнатини. Одговара за Ford F-150 2009-2014 F-150 STX.Откако инсталацијата е завршена, тоа е најдобро да не нека спојлер се дожд или вода во рок од два дена.Одговара за Ford F-150 2009-2014 F-150 XL.Одговара за Ford F-150 2010-2014 F150 FX Тремор. Одговара за Ford F-150 2009-2014 F-150 FX4.Одговара за Ford F-150 2009-2014 F-150 FX2.Централната шупливи дизајнот не го попречи трети кочница светлина, и исто така ги штити задна кочница светла од животната средина како мраз и снег.Одговара за Ford F-150 2009-2014 F-150 Кралот Ранчот.

Декларирани својства

Најдобри предлози