• Ново
MCARCAR КОМПЛЕТ Багажникот Спојлер одговара на Субару BRZ Toyota GT86 Scion FRS 2013-2020 Трки Карбонски Влакна на Задното Крило Спојлер

MCARCAR КОМПЛЕТ Багажникот Спојлер одговара на Субару BRZ Toyota GT86 Scion FRS 2013-2020 Трки Карбонски Влакна

DEN 10559.76
Залиха

Износ

*Добар Fitment : Овој заден спојлер на багажникот крило е добро одговара за Субару BRZ 2013-2020 Scion FR-S 2012-2016 86 Toyota FT86 GT86 2012-2020. *Професионална Инсталација : Замена на оригиналните заден спојлер на багажникот, инсталиран на со лепак лента вклучени. *Премиум Материјалот : на Врвот рангирани 3 K карбонски влакна со напредна технологија и елаборирање на изработка. *Извонредни Перформанси : Подобрување на визуелното влијание, се создаде нов иконите се погледне и да го поставите вашиот автомобил за разлика од слични модели на улица. *Превозот и Гаранција : Нормално трае 5-10 работни дена да се доставуваат еднаш се испраќаат надвор.Покриени од страна на нашиот 30-дена гаранција за враќање на парите и пријателски услуги на клиентите.

Декларирани својства

Најдобри предлози