• Ново
Кул Пурпурна Розев Еднорог Со очила со Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Кул Пурпурна Розев Еднорог Со очила со Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален

DEN 455.52
Залиха

Износ

5 cm; Складирање оддел:6.Лесен за инсталација : полица решетката е лесно да се откажам.Answer : ___________________________ Note : Нашиот тим, решетката може да носи помалку од 2kg.Отстрани заштитниот слој од назад 3m лента.Ве молиме да се држи до мазна стаклена површина или врзани ѕид ќе биде поцврст.Ве молиме да се држи до мазна стаклена површина или врзани ѕид ќе биде поцврст.Димензија : Кука висина:1.Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан, бар, гаража и алатка соба и сл. 5 прилагодливи куките се идеални за бесење на вашиот копчињата, чанти, марами, прибор,бања пешкир, четка за заби, чаши, briefcase и така натаму.Чување на рек вклучува и прибор за инсталација, како што се завртки и алатки.Чување на рек вклучува и прибор за инсталација, како што се завртки и алатки.Примена : Muti-кука дизајн за да се задоволат основните потреби на едно време.Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан, бар, гаража и алатка соба и сл.Можете лесно да го инсталирате во било која локација од себе.Примена : Muti-кука дизајн за да се задоволат основните потреби на едно време.Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Отстрани заштитниот слој од назад 3m лента.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди,тоа може да се користи по 3-4 часа.Мали складирање оддел за зголемување на екстра простор.Димензија : Кука висина:1.Повеќенаменски Складирање Рек : Дојде со складирање оддел, кој може да се одржи мали дневни потреби,како што се писмо,чешел,пенкало,Ножици,датотеки.

Декларирани својства

Најдобри предлози