• Ново
Тинг Тинг Jahe Ѓумбир Бонбони, 4.4 унци, (Пакување од 6) Пакетот со прикажана во вечерните Директни 20ct Стоматолошки Flossers во PTD Запечатени Ќеси

Тинг Тинг Jahe Ѓумбир Бонбони, 4.4 унци, (Пакување од 6) Пакетот со прикажана во вечерните Директни 20ct Стоматолошки

DEN 598.80
Залиха

Износ

Вклучува 6 единици на Тинг Тинг Jahe Ѓумбир Бонбони, 4.4 унци, и 1 прикажана во вечерните Директни 20ct Стоматолошки Flossers.Не жешка и зачинета вид на бонбони.Блага топлина и слатка, уживаат во овие ѓумбир chews за бавна и mellow изгори.Добро за стомакот.Тинг Тинг Jahe Ѓумбир Бонбони, 4.4 унци, (Пакување од 6) Пакетот со прикажана во вечерните Директни 20ct Стоматолошки Flossers во PTD Запечатени Ќеси.Блага топлина и слатка, уживаат во овие ѓумбир chews за бавна и mellow изгори.Не жешка и зачинета вид на бонбони.

Декларирани својства

Најдобри предлози