• Ново
RJSP 10PC РМ/см, Тетоважа Кертриџ Игли Професионални Microblading Шминка Игли за Тетоважа Машина (Боја : 0.35 мм-12standard, Големина : 13RM 10PCS)

RJSP 10PC РМ/см, Тетоважа Кертриџ Игли Професионални Microblading Шминка Игли за Тетоважа Машина (Боја : 0.35

DEN 408.48
Залиха

Износ

100% Д О Гас Sterilized, хигиенски воздушна изолација дизајн.Мазна игла дизајн е удобно да се одржи.Игли направени од 316 медицински одделение од нерѓосувачки челик.Со трајни школка.Различни игли видови се опремени со индикатори на различни бои, а иглата тело има модел марка, која е исто така лесно да се разликуваат, додека се подготвува тетоважа работа.Око за заштита проѕирен сина, лесно да се почитува. *100% Д О Гас Sterilized, хигиенски воздушна изолација дизајн*Мазна игла дизајн е удобно да се одржи*Игли направени од 316 медицински одделение од нерѓосувачки челик.Со трајни школка*Различни игли видови се опремени со индикатори на различни бои, а иглата тело има модел марка, која е исто така лесно да се разликуваат, додека се подготвува тетоважа работа*Око за заштита проѕирен сина, лесно е да се набљудуваат*Точната одговара за игла групи и Мазни рабови се елиминира дополнителни трауми.

Декларирани својства

Најдобри предлози